HAKKIMIZDA

Bizim

Hakkımızda

Altun Yapı  1994 yılında Samsun merkezinde sadece uygulama firması olarak faaliyetlerine başlamıştır. Geçen zaman içerisinde müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda malzeme satışına da başlamış olan firmamız bugün birçok markanın bayiliğini yapmaktadır. Gerek yurt içi gerekse yurtdışında uzman ekiplerimizle talebe uygun ürün ve hizmet sunarak en küçük projeden en kapsamlı projeye kadar tüm projelerde çözüm ortaklığı yapmaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetinin yanında işçilik kalitesini de ön plana çıkararak edindiği tecrübe ile güvenilir, kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Bugün geldiğimiz konumu bir üst segmente taşıyarak sürdürülebilir bir büyüme sağlama hedefindeyiz. Müşteri ve kullanıcının ihtiyaçlarını belirleyerek yeni ürünlere ulaşmak, çözüm ortaklığı yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlama hedefindeyiz. Doğru insanları doğru pozisyonlara yönlendirerek sorumluluklarını dürüst ve güvenilir bir çizgide yerine getiren, cesaret ve ekip ruhuna sahip tüm çalışanların güvenli bir çalışma ortamında işgücü ve becerisinden faydalanarak kurumsal bir işletme yolundayız.

Misyonumuz

Öncelikle amacımız tüm satış ve uygulamalarda bünyemizde bulundurduğumuz kaliteli ürünleri sunmak, çalıştığımız markaların güvencesiyle en iyi işi ortaya çıkarmak. Satış öncesi ve satış sonrası destek ve uygulama alanlarında güvenilir firma olmak.

Bayiliklerimiz​​

Referanslarımız